Ana sayfa Kariyer KFC Çalışma Şartları ve Maaşlar 2018

KFC Çalışma Şartları ve Maaşlar 2018

2929
0

KFC çalışma şartları neler, KFC çalışanları ne kadar maaş alıyor, KFC iş başvuruları ve bazı detaylara bu yazıda değineceğiz.

KFC Çalışma Şartları ve Maaşlar 2018

Ülkemizde fast food sektörü her geçen gün büyümeye devam ediyor. Bu da ciddi bir iş hacmini beraberinde getiriyor. Sirkülasyonu yüksek olsa da hem iş tecrübesi kazananlar hem de kariyer basamaklarını tırmananların olduğu çok büyük bir sektörden bahsediyoruz.

KFC Çalışma Şartları

Çalışma saati 8-8,5 saattir. İstinai durumlar, yoğunluk vs. ufak oynamalar olabilir. Haftalık izin gününüzü yöneticiniz belirler genelde hafta içi olur. KFC’de vardiyalı çalışma sistemi vardır. Dolayısıyla esnek saatlerde çalışacaksınız.

KFC Maaşlar

Asgari ücret ile çalışmaya başlarsınız. Mesai ödendiğine dair duyumlar aldık dolayısıyla biraz fazla çalıştığınızda da maaşınıza yansıyor. KFC’de farklı bir ilerleme sistemi mevcut belli bir ayı aştığınızda bazı sınanmalara tabi tutulursunuz başarılı olursanız hem yükselirsiniz hem de maaşınız da artış olur.

Bunlar dışında yemek sistemi ve bazı detaylar diğer fast food zincirlerinden biraz daha farklıdır. Güncel detaylar için en doğru bilgiyi iş görüşmenizde edineceksinizdir bu konuda kafanızı karıştırmaya gerek yok.

KFC iş başvurusu için en garanti yol şubelerinden form doldurmaktadır. Açık varsa kısa sürede iletişime geçerler ve görüşme sağlarsınız. Özellikle genç arkadaşlar için iyi bir tercih olabilir.