Seo

Panda ve Penguen Güncellemelerine Hakkında

Panda ve Penguen güncellemeleri Google tarafından düzenli olarak uygulanmaktadır. Böylelikle kötü sitelerin cezası kesilmiş oluyor.

Google Panda ve Google Penguen’den sınıfta kalan bu siteler ilgili düzenlemeleri yapmadan sıralamalara geri dönemiyorlar. Tabi tüm kötü link yapılarına sahip ya da spam çalışanlar bu güncellemeye takıldı mı hayır ancak ağa takılanlar kurtulamadığı gibi. Başına gelmeyenler şimdilik kurtuldu.

Burada önemli olan şey şu doğru ve kaliteli bir şekilde çalışmak. Siteniz iyi içerik üretiyorsa ve iyi bir link yapılanması varsa güncellemeler sizi etkilemeyecek hatta illegal çalışanları yolunuzdan kaldıracaktır.

Google Panda En Çok Nelere Dikkat Eder?

Panda siteleri incelerken bazı ayrıntılara göre inceler. Bunlar: kullanıcı deneyimi, anlam bütünlüğü olmayan çok kısa içerikler, kopya içerikler, aşırı anahtar kelime girmek gibi bazı ayrıntılar Panda için önemlidir.

#Unutmayın

Kullanıcı deneyimi kötü olan bir site Google Panda’ya takılır.

Çok kısa içerikler Panda’ya takılır.

Baştan aşağı kopya içerik kasan site Panda’ya takılır bir daha zor çıkar.

Anahtar kelime hiç girmemezlikte yapmayın ama abartmayın tehlikelidir.

Google Penguen Link Çalışmalarına Dikkat Eder!

Google Penguen için önemli olan içeriktir. İyi içerik güçlü link ve bağlantılar demekken kötü ve kalitesiz içerik bir nevi çöp bağlantı demektir. Ayrıca anlamsız link içerileri, anahtar kelimeler de ceza almanıza sebep olur.

Google Pande ve Penguen ile ilgili detaylı yazı dizileri yayınlanacak takipte kalın. Temel verdiğimiz bu bilgilere de dikkat etmeyi ihmal etmeyiniz.

Yazı oluşturuldu 135

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
error: İçerik kopyalanamaz!