Android Kullanıcıları İçin Popüler Ücretsiz Uygulamalar

Bu kategoride hem uygulama tanıtımları yapacağız hem de ara ara neler trend onlara yer vereceğiz.

Öncelikle herkesin kullandığı uygulamaların en yüksekte olması gayet normal. Bu sebeple Android sistemindeki mobil uygulamalardan bahsederken önce genel sıralamayı vereceğiz. Bir de yükselen ya da yeni trend olmuş uygulamalardan bahsedeceğiz.

Android Uygulamaları Kategorisinde En Popüler Ücretsiz Uygulamalar

  1. Whatsapp
  2. Facebook
  3. Messenger (facebook)
  4. Instagram
  5. Sosyal Gözcü
  6. Letgo
  7. Snapchat
  8. Super VPN Free
  9. Retrica
  10. Sahibinden

Bu sıralamada uygulamaları baz aldık oyun vs. farklı uygulamalar üstte olabilir. Çok iyi bilenen uygulamalardan bahsetmeyeceğiz. Gözümüze çarpan üç. uygulama var. Sosyal Gözcü, Letgo ve Super VPN Free

Sosyal Gözcü

Sosyal medya paylaşımlarınızın arkadaşlarınız üzerindeki etkisini ve değerlemelerini sizinle paylaşacağını söyleyen uygulama. Bu uygulama bu tarz şeylere kanan insanlar yüzünden bu kadar yükselmiştir. Bir süre sonra düşecektir. Ama önermiyorum. Zaten yorumlara göz attığımda sahtekarlıkla ilgili birçok yorum var. Ücret ödeyip pişman olanlar vs. birçok sıkıntı gözüme çarptı.

Letgo

Televizyonda sürekli reklamları dönüyor. 2. el eşya al sat uygulaması diyebiliriz. Konum özelliğiyle sana yakın lokasyonda ister ihtiyacın olan eşyalara teklif istersen eşya sat. Uygulama ücretsiz, yorumlara baktığımda ise geliştirilmesi gereken birçok noktanın olduğu göze çarpıyor. İndirme rakamları çok yüksek TV reklamları işe yaramış.

Super VPN Free

Bu uygulamanın sıralamada basamakları atlayarak yükselmesinin sebebini biliyoruz. Geçtiğimiz dönemde 4 – 7 Kasım arası yoğun bir erişim sıkıntısı, internet problemleri, kesintiler derken insanlar VPN servislerine ihtiyaç duymaya başladılar. Yorumlar olumlu olmakla beraber sıkıntı yaşamış kişilerde mevcut. BTK başvurusu sonrasın birçok VPN servisi engellenmişti.

 

Yazı oluşturuldu 136

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
izmir profilo servisi
bonus veren siteler
error: İçerik kopyalanamaz!