Ana sayfa Kariyer Mediamarkt Çalışma Şartları ve Maaşlar 2018

Mediamarkt Çalışma Şartları ve Maaşlar 2018

3377
0

Mediamarkt çalışma şartları nedir? Mediamarkt maaşları ne kadar? Mediamarkt da işe nasıl girilir? Mediamarkt personeline yan haklar sunuyor mu?

Ülkemizde mağazaları olan Mediamarkt yeni girişimleriyle 2018 yılında da büyümeye devam ediyor. Biz yönetici tarafını değil personel tarafına yakından bakacağız.

Mediamarkt Çalışma Şartları 2018

Mediamarkt çalışma şartları vardiyalıdır. Örneğin: 11,30’da işe başlayıp akşam 8’de paydos edersiniz. 13:30’da başlarsanız mesainiz kapanıştır. Sabah vardiyaları da vardır, yöneticiniz bu saatleri belirler. Hafta sonu izin kullanılmaz, izin günleri hafta içidir. Molalarınız dahil 8,5-9 saat çalışırsınız fazlası olursa mesai vardır.

400 TL sodexo vardır. Bununla öğle aralarında yemek yersiniz, kartınızın geçtiği yerde market alışverişi yaparsınız bu açıdan güzeldir. Ayrıca 200 TL yol yardımı vardır.

Mediamarkt çalışma sistemi farklı: Satışçı, müşteri hizmetleri ve kasiyer bölümlerinden birine girersiniz. Satış tarafından hedefleriniz vardır başarılı olmanız önemlidir, olduğunuzda primleri güzeldir.

Mediamarkt Maaşlar 2018

Mediamarkt maaşları başlangıçta asgari ücret diyebiliriz. Mağaza hedeflerine göre özellikle satış tarafındaysanız primleri son derece tatmin edicidir. Ayrıca yukarıda belirttiğimiz gibi mesai vardır. Yine yukarıda altını çizdiğimiz 400 TL sodexo ve 200 tl yol yardımı da işin içine katıldığında günümüz şartlarında fena değildir.

Mediamarkt da İşe Nasıl Girerim?

Mağazalardan iş başvuru formu, kariyer sitelerinden ilanlarına başvurarak şansınızı deneyebilirsiniz. Alım varsa önce bir insan kaynakları şirketi aracılığı ile davet alıyorsunuz, başarılı olursanız sizi direk Mediamarkt yöneticisine gönderiyor oradan da olur alırsanız tebrikler artık işiniz var!