Ana sayfa Webmaster Google Chrome Tarayıcı Güncellemeleri Nasıl Yapılır?

Google Chrome Tarayıcı Güncellemeleri Nasıl Yapılır?

1369
1

Google Chrome milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Chrome Google servislerinden biri olması sebebiyle kullanımı oranını kısa sürede çok yüksek oranlara taşımıştır.

Peki başlı başına bu yeterli midir? Hayır. Chrome birçok özelliği ve aynı zamanda sadeliğiyle kullanıcı dostu olarak yayılmaya devam ederek bu büyüme hızını doğal olarak da arttırmıştır. Tarayıcı kullanırken son sürüm kullandığınıza emin olmanız hem en iyi şekilde kullanım sağlamak için önemlidir, hem de güvenliğiniz için.

Google Chrome güncellemeleri yapmak son derece basittir. Öncelikle sağ en üstte üç nokta alt alta olan bölümde renkli bir ibare çıkar burada tarayıcıyı yeniden başlatmanız gerektiği yazar güncellemeleri yüklemek için.

Eğer siz kendiniz güncelleme kontrolü yapmak istiyorsanız. Yine sağ üstte üç noktaya tıklayan açılan sekmede ayarlara gidin ve solda hakkında yazan yere tıklayın gelen sayfa da bilgiler yer alacaktır. Aşağıda ki görsele bakınız.

chrome-guncelleme-seo-gurusu
Google Chrome güncelleme nasıl yapılır

Gelen sayfada Google Chrome’un son güncel sürüm olmadığını görebilirsiniz. Zaten güncelleme varsa tarayıcı sizi yönlendiriyor olacaktır.