Aradığınız WordPress Temasını Bulamadınız mı?

 

Hayalini kurduğunuz web sitesini yayın hayatına alırken popüler içerik yönetim sistemi WordPress’i kullanmaya karar verdiyseniz, oldukça isabetli bir seçim yaptığınızı söyleyebiliriz. Dünyanın bir numaralı açık kaynak web sitesi yazılımı olarak da bilinen WordPress, tamamen özelleştirilebilir yapısı ve zengin wordpress tema seçeneğiyle her gün yüzlerce web sitesinin altyapısını oluşturmaya devam ediyor. Bugün WordPress’i kullanarak sıfırdan bir e-ticaret sitesi kurabileceğiniz gibi, sade ve şık görünüme sahip bir kişisel blog sayfası da inşa edebilirsiniz. Seçeceğiniz wordpress temaları ve uygun eklentilerle bunların hepsini yapabilmek mümkün. Ücretsiz temalar her zaman yeterli gelmeyebilir

WordPress’le hayata geçirilen sitelere baktığımızda karşımıza genellikle ücretsiz wordpress temaları çıkıyor. Resmi tema dizininde yayınlanan bu tasarımlar bazen gerçekten de çok şık olabiliyor. Ancak ücretli wordpress temaları gibi her zaman, her ihtiyaca hitap edebilmesi mümkün değil. Örneğin bir program indirme veya haber portalı sitesi kurmak istiyorsanız, muhtemelen wordpress blog teması satın almak zorunda kalırsınız. Bu gibi gelişmiş temaları kodlayan kişi veya kurumlar, sitenin ihtiyaç duyacağı özel WordPress eklentilerini de kendileri geliştiriyorlar. Böylece manşet alanı veya sosyal medya paylaşım butonları gibi bölümler için ekstra bir eklenti aramak zorunda kalmıyorsunuz.

Peki çözüm ne?

Eğer siz de sıradan ve ücretsiz WordPress tasarımlarıyla bir türlü düşlediğiniz web sitesi görünümüne kavuşamadıysanız, seo uyumlu wordpress tema modellerine göz atmanın vakti gelmiş demektir. Akıllı telefon ve tabletlerden tutun, küçük çözünürlüklü bilgisayar ekranlarına kadar her cihazla uyum sağlayan responsive wordpress tema Birtema üzerinden satın alarak çok şık ve yeni nesil teknolojilerle kodlanmış sitenizi yayına alabilirsiniz. Kadın portalı, program indirme ve film izleme siteleri için geliştirilen WordPress temalarını uygun fiyata satın almak için hemen harekete geçin!

Yazı oluşturuldu 132

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
steroid satın al
cialis
error: İçerik kopyalanamaz!